چرا شرکت عمران شهرهای جدید ?

سرمایه گذاری در شهرهای جدید یک سرمایه گذاری مطمئن با بازگشت سرما سریع و سود بالا بوده ورعایت عقود شرعی بر پایه قوانین شرعی و جمهوری اسلامی و همچنین توجیه اقتصادی ، مطالعات اقتصادی و مدیریتی اساس آن می باشد.

اطلاعات تماس
 • آدرس: ونک خیابان شهید خدامی نبش تک شمالی پلاک 25
 • تلفن: 02188777829
 • ایمیل: Investment@invest-ntdc.ir
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه بهداشتی – درمانی
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه توریستی – تفریحی
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه مسکونی - تجاری
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه فرهنگی – آموزشی
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه حمل و نقل ریلی

نسل نو شهرهای جدید

فرصتی بکر برای سرمایه گذاری

فضای کافی و تنوع خدمات

در شهرهای جدید فرصت های سرمایه گذاری متنوع وجود دارد

توجیه اقتصادی

مطالعات اقتصادی و مدیریتی

پیشنهاد ویژه

آخرین فرصتهای سرمایه گذاری در شهرهای جدید

شرایط عالی، مشارکت و تسهیلات مناسب، جهت مشاهده بخش ها کلیک کنید

مشاهده فرصتهای سرمایه گذاری

شهر بازی صدرا

در این زمینه 7 هکتار زمین با کاربری گردشگری در مجاورت پیست کارتینگ شهر صدرا به این امر اختصاص داده ...

صدرا - توریستی - تفریحی


آب و هوای مناسب شهر جدید صدرا، امکان استفاده از فضاهای باز در اکثر روزهای سال و همچنین فقدان مورد مشابه جهت انجام فعالیتهای هیجان‌انگیز در محدوده شهر ...

بیشتر بخوانید

پروژه ورزشی برزن سوم

قرارگیری در مرکز برزن سوم و مجاورت با شریان های عبوری

پولادشهر - توریستی - تفریحی


با توجه به جمعیت پیش بینی شده در طرح جامع فولادشهر (350/000نفر در افق طرح)و همچنین سرعت افزایش جمعیت به علت اسکان جمعیت در برزن های پنجم ، ششم و سوم ...

بیشتر بخوانید

گلخانه های کشاورزی

این مجتمع با ظرفیت 50 گلخانه یک هکتاری و تولید سبزیجات و سیفی جات و... برنامه ریزی شده است.

رامین - صنعتی - تجهیزات شهری


این مجتمع با ظرفیت 50 گلخانه یک هکتاری و تولید سبزیجات و سیفی جات و... برنامه ریزی شده است.

بیشتر بخوانید

سرمایه گذاری در شهر های جدید فرصت طلایی

شهرهای جدید از ظرفیت بالایی برای سرمایه گذاری برخوردار هستند. براساس برآورد اولیه در 17 شهرجدید در حال احداث تعداد 150 پروژه سرمایه گذاری شناسایی شده اند . این پروژه ها شامل احداث واحد مسکونی ویلایی و آپارتمانی ، خدمات تجاری ، اداری ، ورزشی ، تفریحی ، صنعتی و.... در مقیاس های عملکردی مختلف اعم از محله ای ، ناحیه ای ، شهری و فرا شهری می باشند .. دلایل زیادی وجود دارد که سرمایه گذاری در شهر های جدید را به عنوان یک فرصت طلایی در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد.


شهرهای جدید فضایی بکر برای سرمایه گذاری

در شهرهای جدیدموجود و در دست احداث فرصت های سرمایه گذاری کوچک و بزرگ و متنوع از نظر موضوع وجود دارد که زمینه ورود برای طیف گسترده سرمایه گذاران را فراهم می سازد. از طرفی احداث یک شهر کامل در قالب نسل دوم شهرهای جدید متشکل از احداث مسکن با کلیه زیرساخت ها و خدمات موردنیاز برای سرمایه گذاری مهیا شده است.

بر اساس پیش بینی ها جمعیت شهرهای جدید از حدود800 هزار نفر به دو میلیون و پانصد هزار نفر طی 5 سال آینده افزایش پیدا خواهد کرد که این افزایش جمعیت، سرمایه گذاری فوق العاده ای را درزمینه احداث تاسیسات و ارائه خدمات می طلبد. جمعیت بسیاری از شهرهای جدید در دست ساخت بالغ بر پانصد هزار نفر خواهد بود که ارائه خدمات به این میزان جمعیت طبیعتا نیازمند سرمایه گذاری کلان خواهد بود. اغلب شهرهای جدید علاوه بر جمعیت زیاد، دارای حوزه نفوذ گسترده و به تبع آن بازار مصرف وسیع می باشد.

پیشرفت فیزیکی

آماده سازی اراضی 180 هکتاری شهر جدید بهارستان - 20%
آماده سازی 12 هکتاری اراضی شهر جدید مجلسی - 5%
مشارکت در احداث 18 قطعه تجاری و 11 قطعه روبنایی در شهر جدید پردیس - 55%
مشارکت در آماده سازی 261 هکتار از اراضی شهر جدید تیس - 5%
پروژه آسمان شهر جدید صدرا - 98%
سرمایه گذاری های موفق

استخر سرپوشیده مجلسی (مجلسی)

ساخت اولين استخر سرپوشيده شهر جديد مجلسي در ميدان كوثر به همراه ساخت 1344 مترمربع واحد تجاري در محله سپهر شهر جديد مجلسي يكي از مهم ترين پروژه هاي سرمايه گذاري در شهر جديد مجلسي مي باشد. شايان ذكر است استخر سرپوشيده تكميل شده و در هفته دولت سال 1396 مورد بهره برداري افتتاح قرارگرفته و تعداد 72 واحد تجاري نيز به اتمام رسيده است. شريك اين پروژه شركت انبوه سازي كنكاش سروستان سپاهان مي باشد

واحدهای آموزشی مجلسی (مجلسی)

ساخت اسكلت 2 باب واحد آموزشي در سايت مسكن مهر و اجراي 983 مترمربع واحد تجاري در سايت 4 هكتاري واقع در سايت مسكن مهر يكي از پروژه هاي سرمايه گذاري در شهر جديد مجلسي مي باشد شايان ذكر است شريك اين پروژه شركت انبوه سازي كنكاش سروستان سپاهان مي باشد كه در حال حاضر اسكلت 2باب واحد آموزشي را به اتمام رسانده و در مرحله تجهيز كارگاه براي ساخت واحد هاي تجاري مي باشد

واحد ويلایي مجلسی (مجلسی)

ساخت 106 واحد ويلایي در محله دانش با زيربنايي در حدود 10000 مترمربع و در زميني به مساحت 21600 مترمربع واقع شده اين پروژه سرمايه گذاري دستاورد نمايشگاه فرصت هاي سرمايه گذاري در سال 1393 مي باشد و شركت انبوه سازي فراسازه سپاهان به عنوان شريك در اين پروژه انتخاب شده و مشغول اجراي عمليات ساخت و ساز مي باشد.

بازار ایرانی اسلامی اندیشه (اندیشه)

بازار بزرگ ایرانی اسلامی (اندیشه)پروژه بازار بزرگ ایرانی اسلامی شهر جدید اندیشه در زميني به مساحت حدود2/5هکتار و با زيربناي حدود 115 هزار متر مربع شامل کاربري هاي مختلف تجاري، فرهنگي، مذهبي، پارکينگ و غيره بوده است. عمليات اجرايي اين بنا در سال 90 مشتمل بر 12 سرا در سه طبقه آغاز و در خرداد سال 1395 به بهره‌برداري رسيد. اين بازار داراي 1271 واحد تجاري، 1528 پارکينگ، يک باغچه، مسجدي با مساحت 4310 متر مربع زيربنا، زورخانه، چندين سالن چندمنظوره و فضاي سبز به مساحت 7 هزار متر مربع است. شاخص متمايز کننده بازار بزرگ ايراني اسلامي را مي توان به سه طبقه بودن آن دانست که در تمام طبقات آن واحدهاي تجاري ديده مي‌شود و ديگر اين که نماي مسجد سلمان فارسي را که همچون مسجد شيخ لطف الله اصفهان طراحي و ساخته شده، مي توان نام برد.

invest

53

فرصت سرمایه گذاری

18

شهر جدید

12

سرمایه گذاری موفق

89

سرمایه گذار