چرا شرکت عمران شهرهای جدید ?

سرمایه گذاری در شهرهای جدید یک سرمایه گذاری مطمئن با بازگشت سرما سریع و سود بالا بوده ورعایت عقود شرعی بر پایه قوانین شرعی و جمهوری اسلامی و همچنین توجیه اقتصادی ، مطالعات اقتصادی و مدیریتی اساس آن می باشد.

اطلاعات تماس
 • آدرس: ونک خیابان شهید خدامی نبش تک شمالی پلاک 25
 • تلفن: 02188777829
 • ایمیل: Investment@invest-ntdc.ir
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه بهداشتی – درمانی
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه توریستی – تفریحی
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه مسکونی - تجاری
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه فرهنگی – آموزشی
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه حمل و نقل ریلی

تعريف يك مجموعه چند عملكردي با نام دهكده علم و هنر و يا شهر علم و هنر كه عمدتا با رويكرد فرهنگي - آموزشي در مجموعه گلبهار به عنوان يك پروژه مستعد در جذب مخاطب نه تنها از شهر مشهد بلكه از سراسر كشور تلقي خواهد شد. اين پروژه در فضاي باز وسيع در دسته بندي فضاهاي باز و نيمه باز و بسته براي طيف وسيعي از مخاطبان با كاربري هاي ذيل تعريف خواهد گرديد: دریاچه مصنوعی – سالن کارگاه آموزشی – فضاهای نیمه باز تجاری خدماتی – دکه های اطلاع رسانی – پارک ایران شناسی – ورودی شهر علم و هنر – سالن چند منظوره کنسرت یا تئاتر همایش یا سینما – سالن نمایشگاهی – باغ گل – موزه فناوری و علمی – افلاک نما فضاها و خدماتي كه در اين دهكده عرضه مي گردد شامل برگزاري همايش ها و موضوعات مرتبط و ايجاد اتاق فكر براي شهرهاي هوشمند و موزه فن آوري و علوم و همچنين سالن هاي كوچك سينمايي و مراكز توليد علم و هنر می باشد .

امروزه پارک‌های علمی، تحقیقاتی و فناوری نقش بسیار عمده‌ای در پیشبرد اقتصاد جهان ایفا می‌کنند. پارک‌های علم و فناوری علاوه بر امکان فعالیت شرکت‌های کوچک و متوسط دانش محور و کارآفرین در یک محیط اقتصادی، بستر لازم را جهت انتقال و توسعه فناوری، تولید با ارزش افزوده بالا، جذب سرمایه‌گذاری خارجی و ورود کارآفرینان و واحدهای صنعتی به بازارهای جهانی را فراهم می‌نماید این مسئله خصوصا در دهه های اخیر باعث استقبال فراوان از این موضوع در کشور و تبعا اشتیاق به سرمایه گذاری در این حوزه شده است که این خود می تواند امنیت بالای سود آوری و بازگشت سرمایه در این بخش را تضمین نماید .

دهکده علم و هنر
تعريف يك مجموعه چند عملكردي با نام دهكده علم و هنر و يا شهر علم و هنر كه عمدتا با رويكرد فرهنگي - آموزشي در مجموعه گلبهار به عنوان يك پروژه مستعد در جذب مخاطب نه تنها از شهر مشهد بلكه از سراسر كشور تلقي خواهد شد.
مساحت زمین:
10000 متر مربع
زیربنا:
25000 متر مربع
طول جغرافیای پروژه:
36.579
عرض جغرافیایی پروژه:
59.205
جمع مبلغ سرمایه گذاری:
894,900,000,000 ريال
جمع مبلغ سرمایه گذاری(یورو):
0 یورو
جمع مبلغ سرمایه گذاری(دلار):
0 دلار
وضعیت پروژه:
منتظر سرمایه گذار
درصد پیشرفت:
0
نرخ بازده داخلی:
0 %
ارزش فعلی خالص:
0 ريال
دوره بازگشت سرمایه:
سال
مجوزها:
اطلاعاتی وارد نشده است
دسترسی به آب و برق در محل پروژه:
False
رابط شرکت:
-
تلفن مستقیم:
-
فاکس:
-
ایمیل رابط:
-