چرا شرکت عمران شهرهای جدید ?

سرمایه گذاری در شهرهای جدید یک سرمایه گذاری مطمئن با بازگشت سرما سریع و سود بالا بوده ورعایت عقود شرعی بر پایه قوانین شرعی و جمهوری اسلامی و همچنین توجیه اقتصادی ، مطالعات اقتصادی و مدیریتی اساس آن می باشد.

اطلاعات تماس
 • آدرس: ونک خیابان شهید خدامی نبش تک شمالی پلاک 25
 • تلفن: 02188777829
 • ایمیل: Investment@invest-ntdc.ir
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه بهداشتی – درمانی
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه توریستی – تفریحی
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه مسکونی - تجاری
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه فرهنگی – آموزشی
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه حمل و نقل ریلی

ایجاد کانونهای کار و فعالیت با الهام از راسته بازارهای ایرانی – اسلامی در محورهای مرکزی شهرها یک فرصت استثنایی برای سرمایه گذاران در پروژه های عمرانی می باشد، بازار بزرگ ایرانی اسلامی عالیشهر با هدف رونق بخشی به اقتصاد شهر جدید عالیشهر، یکی دیگر از شاخصه های این شهر جدید می باشد که درفاز 6 آن در محور اصلی که از مرکز ناحیه عبور می نماید مکان یابی و طراحی گردیده است. قرارگیری بازار در محور اصلی و در مرکز ناحیه شهری خود برگرفته از ساختار شهرهای قدیم ایران زمین بوده است ، بازار ایرانی ـ اسلامی عالیشهر تلفیق مناسبی از بازار و میدان را در این محور به نمایش گذاشته است و با ایجاد یک فضای عمومی شهری سعی دارد علاوه بر ایجاد یک مرکز خرید که مجموعه ای کامل از مایحتاج ساکنین در آن عرضه می گردد و آنان را از مراجعه به شهر بوشهر جهت تهیه محصولات و مایحتاج مبری می نماید،یکی از گامهای خود اتکایی در شهر جدید عالیشهر تحقق این بازار می باشد.ساخت و بهره برداری ازاین بازار یک فضا و مکان شهری پدید خواهد آورد که حضور اقشار مختلف در آن سبب سرزندگی و پویایی شهر در قلب فاز 6 می گردد و تحقق اهدافی نظیر هویت بخشی به شهر های جدید را در جهت بالابردن کیفیات فضایی موجب میگردد.

زیر بنای بازار ایرانی - اسلامی عالیشهر 36475 متر مربع می باشد که در دوطبقه در 4 قطعه در محور میانی فاز 6 طراحی گردیده است.

بازار ایرانی و اسلامی
زیر بنای بازار ایرانی - اسلامی عالیشهر 36475 متر مربع می باشد که در دوطبقه در 4 قطعه در محور میانی فاز 6 طراحی گردیده است.
مساحت زمین:
36475 متر مربع
زیربنا:
0 متر مربع
طول جغرافیای پروژه:
28.91057
عرض جغرافیایی پروژه:
51.0638
جمع مبلغ سرمایه گذاری:
307,487,997,952 ريال
جمع مبلغ سرمایه گذاری(یورو):
0 یورو
جمع مبلغ سرمایه گذاری(دلار):
0 دلار
وضعیت پروژه:
منتظر سرمایه گذار
درصد پیشرفت:
0
نرخ بازده داخلی:
0 %
ارزش فعلی خالص:
0 ريال
دوره بازگشت سرمایه:
2 سال
مجوزها:
اطلاعاتی وارد نشده است
دسترسی به آب و برق در محل پروژه:
True
رابط شرکت:
فرشته مظفری
تلفن مستقیم:
+989017295506
فاکس:
ایمیل رابط:
mozafari2100@gmail.com