چرا شرکت عمران شهرهای جدید ?

سرمایه گذاری در شهرهای جدید یک سرمایه گذاری مطمئن با بازگشت سرما سریع و سود بالا بوده ورعایت عقود شرعی بر پایه قوانین شرعی و جمهوری اسلامی و همچنین توجیه اقتصادی ، مطالعات اقتصادی و مدیریتی اساس آن می باشد.

اطلاعات تماس
 • آدرس: ونک خیابان شهید خدامی نبش تک شمالی پلاک 25
 • تلفن: 02188777829
 • ایمیل: Investment@invest-ntdc.ir
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه بهداشتی – درمانی
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه توریستی – تفریحی
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه مسکونی - تجاری
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه فرهنگی – آموزشی
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه حمل و نقل ریلی

مطالعات و بررسی های انجام شده در زمینه مشکلات حمل و نقل در سطح کشور وتجزیه و تحلیل آمار و اطلاعات جمع آوری شده توسط وزارت راه و ترابری ‌گویای این واقعیت است که عدم وجود امکانات خدماتی بین راهی به شکل منسجم تأثیرات سوئی در کیفیت حاشیه جاده و امنیت آن گذاشته و مزاحمت های جدی را برای تردد روان و مطمئن و افزایش صدمات برصنعت توریسم و روحیه گردشگری را موجب شده که نهایتا تاثیرات سوء اقتصادی را باعث می‌شود .لذا در برنامه ریزی برای سیستم حمل ونقل کشور باید تمام عناصر و اجزاء لازم را مدنظر قرار داد و چگونگی رشد آنها را با یکدیگر تطابق نمود. در این راستا نیاز شبکه های ارتباطی کشور به انواع مختلف خدمات وابسته به حمل ونقل کالا و مسافر که اجزاء مهم در سیستم مورد نظر می‌باشند و احداث مجموعه هایی در این زمینه که کارکردهای دیگر از جمله احیاء فرهنگ نماز ارائه خدمات توریستی ، احیاء سنتهای گذشته در زمینه کاروانسراها و... را داراست. ضروری می‌نماید که در جهت رفع این نیاز می‌بایست نسبت به ایجاد و احداث مجموعه خدماتی رفاهی اقدام نمود.

شهر جدید بینالود با قرارگیری در محور مواصلاتی نیشابور و مشهد سالانه پذیرای حدود 11 میلیون زائر در این محور می باشد از این رو احداث یک مجتمع خدماتی رفاهی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

زمين اختصاص داده شده جهت احداث اين مجتمع با مساحت 2000 مترمربع درحاشيه اتوبان مشهد نيشابور واقع شده كه مجتمع شامل فضاهايي مانند رستوران و فضاي غذا خوري، فضاي درماني و امداد رساني، جايگاههاي سوخت، نمازخانه ، سرویس های بهداشتي، تعميرگاه اتومبیل های سبك و سنگين، پاركينگ عمومي، محل بازی کودکان، فضای سبز مناسب، سوئیت های اقامتی با امکانات ویژه، چایخانه و کافی شاپ و... ميباشد

احداث مجتمع میان راهی
زمين اختصاص داده شده جهت احداث اين مجتمع با مساحت 2000 مترمربع درحاشيه اتوبان مشهد نيشابور
مساحت زمین:
20000 متر مربع
زیربنا:
2500 متر مربع
طول جغرافیای پروژه:
35.98908
عرض جغرافیایی پروژه:
59.34211
جمع مبلغ سرمایه گذاری:
28,349,999,104 ريال
جمع مبلغ سرمایه گذاری(یورو):
0 یورو
جمع مبلغ سرمایه گذاری(دلار):
0 دلار
وضعیت پروژه:
منتظر سرمایه گذار
درصد پیشرفت:
0
نرخ بازده داخلی:
0 %
ارزش فعلی خالص:
0 ريال
دوره بازگشت سرمایه:
سال
مجوزها:
اطلاعاتی وارد نشده است
دسترسی به آب و برق در محل پروژه:
True
رابط شرکت:
تلفن مستقیم:
فاکس:
ایمیل رابط: