چرا شرکت عمران شهرهای جدید ?

سرمایه گذاری در شهرهای جدید یک سرمایه گذاری مطمئن با بازگشت سرما سریع و سود بالا بوده ورعایت عقود شرعی بر پایه قوانین شرعی و جمهوری اسلامی و همچنین توجیه اقتصادی ، مطالعات اقتصادی و مدیریتی اساس آن می باشد.

اطلاعات تماس
 • آدرس: ونک خیابان شهید خدامی نبش تک شمالی پلاک 25
 • تلفن: 02188777829
 • ایمیل: Investment@invest-ntdc.ir
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه بهداشتی – درمانی
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه توریستی – تفریحی
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه مسکونی - تجاری
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه فرهنگی – آموزشی
 • Sample Image
  سرمایه گذاری در حوزه حمل و نقل ریلی

همایش سرمایه گذاری در شهرهای جدید برگزار شد


صبح امروز همایش سرمایه گذاری در شهرهای جدید با حضور مهندس میریان عضو هیات مدیره شرکت وجمعی از مشاورین و مدیران کل ستادی و مسوولین سرمایه گذاری شهرهای جدید در سالن همایشهای شرکت عمران شهرهای جدید برگزار شد.

دکتر صفدری مدیر کل پیمان و مشارکت شرکت عمران شهرهای جدید ضمن اشاره به سوابق سرمایه گذاری در شهرهای جدید طی سنوات گذشته سرمایه گذاری در سال ۹۲ را به مبلغ ۵۰ میلیارد تومان و رشد قابل توجهی را طی سالهای اخیر به رقم تلاشهای واحد سرمایه گذاری به مبلغ ۱میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان دانست و افزود :تا کنون دستورالعمل ها و برنامه های زیادی را به شهرهای جدید ابلاغ کردیم و به چشم انداز خوبی نیز دست یافته ایم اما به این بسنده نخواهیم کرد و رشد بیشتری را در برنامه های خود در نظر داریم.

وی با تاکید بر اینکه چارت سازمانی شرکتهای عمران شهرهای جدید در حوزه سرمایه گذاری با مشکلاتی مواجه است اذعان کرد از هیچ تلاشی برای برطرف کردن مشکلات اداری دریغ نخواهم کرد اما این مساله نباید مانعی برای تقویت حوزه سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار در شهرهای جدید محسوب شود‌.

دکتر صفدری به تکمیل بسته های سرمایه گذاری در شهرهای جدید و سامانه های این حوزه اشاره و به معرفی اجمالی سایت سرمایه گذاری پرداخت .

در ادامه مهندس صدیقی به نحوه ورود اطلاعات در فرم های سرمایه گذاری جهت وحدت رویه ارسال اطلاعات پروژه ها و ذکر اطلاعات فنی در این خصوص پرداخت و سپس مسوولین سرمایه گذاری شهرهای جدید به تفکیک به ارسال گزارش عملکرد هر شهر و مسائل و رویکردهای شهر جدید پرداخته و حمایت خود را از سرمایه گذاران خارجی و داخلی اعلام داشتند‌.

همایش سرمایه گذاری در شهرهای جدید برگزار شد
تاریخ انتشار : 1396/6/5
نوشته شده توسط : واحد مشارکت و سرمایه گذاری